Ватажкове

Сьогодні: понеділок, 22 квітня 2024 року

Освітлення спальні

Освітлення спальні

Спальня призначена не тільки для сну. Це особистий, навіть інтимний простір, де ми відпочиваємо та набираємось сил. Рівень освітлення в цьому особливому місці повинен регулюватися від функціонального до романтичного.

 

У спальні рідко використовується яскраве верхнє світло. Найчастіше підвісні світильники для спальні вибирають із затишним абажуром, який може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів. Добре вписуються в інтер’єр спальні підвісні світильники з абажурами із матового скла чи тканини. Чудово виглядає в інтер’єрі спальні ніжне і тепле освітлення, яке дає поєднання золотого та срібного сяйва. Шанувальники суворої класики обирають для спальні світильники з плафонами, спрямованими в стелю, щоб освітлення було спокійним і не заважало відпочинку.

 

Освітлення створює особливий настрій та атмосферу і здатне перетворити декор вашої спальні на територію релаксації і насолоди. Підкресліть ваш стиль, вибравши освітлення, яке технічно й естетично поєднується з декоративним стилем вашої спальні. 

Навігація

Реклама на сайті:Випадкове фото

Реклама на сайті:

 © 2010 - 2024 I с. Ватажкове, Полтавська область