Сьогодні в клубі відбулися громадські слухання за участю сільського голови, секретаря, землевпорядника та жителів села. Основне питання стосувалося раціонального використання землі між селом та дачами (дивіться карту).
Також селяни вирішували поточні питання. Згадали і про дороги. Тепер будемо чекати, що на висипану цеглу привезуть пісок і розрівняють грейдером. І ще одне цікаве питання прозвучало – чому ж на ці збори не прийшов жоден сільський депутат, яких громада обирала ще в 2010 році? Адже їх це б мало стосуватися в першу чергу. Чи не тому, що їхні повноваження триватимуть аж до 2014 року?