Першу пісню „Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались” виконали разом Герман Юрченко та Михайло Косенко. Г. Юрченко багато говорив про минуле, про теперішнє, читав вірші. М. Косенко, граючи на гітарі, співав пісень. Потім до мікрофону запросили Аліну Філіп’юк, яка порадувала всіх чарівним, гучним голосом.
Як завжди, знаходяться люди, які здатні повеселити інших, та й самі завжди в гарному гуморі.