Ватажкове

Сьогодні: понеділок, 22 квітня 2024 року

Розклад руху муніципального автобуса

Копили — Терешки — Писарівка

(понеділок — п'ятниця) 

Пільгові категорії населення громади — безкоштовно!

Середа — пільговий день для пенсіонерів та соціальних працівників

КУ «Центр надання соціальних послуг Терешківської сільської ради»

Населений пункт 1 рейс 2 рейс 3 рейс
 Терешки 10:45 16:35
 Копили (ресторан) 10:50 16:40
 Копили (Вовківка) 11:00 16:50
 Копили (ресторан) 11:05 16:55
 Терешки 5:50 11:10 17:00
 Микільське 5:55 11:15 17:05
 Марківка (з/д переїзд) 11:20 17:10
 Ваці 11:25 17:15
 Кашубівка 11:30 17:20
 Портнівка 6:10 11:35 17:25
 Минівка 11:40 17:35
 Ватажкове 11:45 17:45
 Заворскло 11:55 17:55
 Головач 12:00 18:00
 Заворскло 12:10 18:05
 Писарівка 6:30 12:45 18:25
 Заворскло 6:50 13:05
 Головач 6:55 13:10
 Заворскло 7:00 13:15
 Ватажкове 7:10 13:25
 Минівка 7:20 13:35
 Портнівка 7:30 13:45 18:40
 Кашубівка 7:35 13:55
 Ваці 7:40 14:00
 Марківка (з/д переїзд) 7:45 14:05
 Микільське 7:50 14:05 18:50
 Терешки 7:55 14:10 18:55
 Копили (ресторан) 8:00 14:20
 Копили (Вовківка) 8:05 14:25
 Копили (ресторан) 8:10 14:30
 Терешки 8:15 14:35

Вартість проїзду:

Заворскло, Головач, Писарівка — Терешки — 20 грн.

Ватажкове, Минівка — Терешки — 15 грн.

Портнівка, Кашубівка, Ваці — Терешки — 10 грн.

Марківка, Микільське, Копили — Терешки — 5 грн.


 

Навігація

Реклама на сайті:



Випадкове фото

Реклама на сайті:

 © 2010 - 2024 I с. Ватажкове, Полтавська область